Contact

Circus Zonder Handen

Ons onthaal/accueil (Vier Winden)

Steenweg op Merchtem 9,
1080 Sint-Jans-Molenbeek
0471 45 47 94
circus@zonderhanden.be

Openingsuren

maandag tot vrijdag: 15u-17u
woensdag: 13u-17u
of bel ons voor een afspraak

Leslocaties

Ontdek onze leslocaties via de ‘SCHRIJF JE IN‘-knop

Aanspreekpunt integriteit

Loes Messens: loes@zonderhanden.be of bel 0470 97 09 57
Lees meer over vragen of meldingen rond grensoverschrijdend gedrag in onze Algemene Voorwaarden

Het team

Xian Vancanneyt, Educatief medewerker – Parkour, Urban installatie & IT: xian@zonderhanden.be
Rachid Boulahrir, Educatief medewerker – Tricking & Artistiek: rachid@zonderhanden.be
Charlotte Landsheere, Educatief medewerker – Lessen & Partners: charlotte@zonderhanden.be
Lina Matthys, Educatief medewerker – Verkoop: lina@zonderhanden.be
Nabil Dinar, Educatief medewerker – Tricking & Open Trainings: nabil@zonderhanden.be
Loes Messens, Educatief medewerker – Wijk & Welzijn: loes@zonderhanden.be
Leander Vanhaeren, Educatief medewerker – Logistiek: leander@zonderhanden.be
Iñaki Bouillon, Educatief medewerker – Artistiek: inaki@zonderhanden.be
Judith Kroes, Educatief medewerker – Lesgever: judith@zonderhanden.be
Emilie Maisin, Educatief medewerker – Vorming: emilie@zonderhanden.be
Niki Vranken, Zakelijk medewerker: niki@zonderhanden.be
Kaoutar Labsir, Administratie & Onthaal: kaoutar@zonderhanden.be
Silke Van Herrewegen, Communicatie: silke@zonderhanden.be
Mathilde Renson, Inhoudelijk coördinator: mathilde@zonderhanden.be
Thibaut Princen, Algemeen en zakelijk coördinator: thibaut@zonderhanden.be

Meer weten?

Ontdek meer over de werking van Circus Zonder Handen via de knop: